В среща от 24-ия кръг на Дублиращата ни футболна група варненския Черно море завърши наравно 2:2 като гост на Локомотив Мездра.

Домакините подсилени с доста играчи от мъжкия отбор започнаха по-активно на маломерния изкуствен терен и след 2 груби грешки на защитата и вратаря на варненци поведоха с 2:0.

През второто полувреме юношеската формация на "моряците" се вдигна на щурм и след 2 бързи попадения на Николай Колев и Севдалин Стайков в 60-ата и 65-ата минута изравниха резултата.

Веднага след това възпитаниците на клубната легенда Тодор Марев останаха с 10 души на терена, но с много хъс и себераздаване не само запазиха резултата, но и пропуснаха да стигнат до победата.

Въпреки равенството, преди останалите срещи от този кръг Черно море остава на 3-о място във временното класиране.