Турнир: efbet Лига Стадион: "Тича", гр. Варна Зрители:

Файсел Касми бе заменен от Велислав Василев

90′

Велев бе заменен от Павел Георгиев

79′

ГОЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ! Атака на "моряците", топката достигна до Стефан Велев, който намери Живко Атанасов от близка дистанция и защитникът с лекота удвои!

76′

Темпото на игра спадна, а нарушенията зачестиха.

71′

Рабей и Георгиев се сблъскаха при въздушен сблъсък. Проблеми и за двамата.

68′

Дилан Мертенс бе заменен от Антоан Бароан.

62′

Дичев получава жълт картон

62′

Маркиньос получи жълт картон

57′

Касми напредна и стреля пред наказателното поле, но не вложи много сила в удара си и топката мина встрани.

54′

Току намери Атанас Илиев с подаване в наказателното поле, нападателят на Ботев стреля, но стражът на Черно море се намеси в първата опасност за гостите в мача.

53′

Леандро Андраде бе заменен от Родриго Вилела.

47′

Аргилашки излезе умело, малко преди Касми да отправи опасен удар.

46′

ВИЖТЕ ТУК КАК СА СЕ ПРОМЕНИЛИ КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

46′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

46′

Филип Филипов бе заменен от Станислав Работов.

45′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

43′

Солова акция на Касми. Халфът проби отдясно, навлезе в наказателното поле, освободи си пространство и стреля, но неточно.

41′

Рабей получи жълт картон заради оспорване.

39′

"Моряците" продължават да владеят инициативата.

27′

ГОЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ! Пабло Гарсия проби отляво, намери Родриго Енрике на границите на наказателното поле, който пред погледа на Цикарски първоначално се засуети, но все пак си нагласи топката и стреля, вкарвайки за 1:0!

20′

Пропуск за домакините! Стефан Велев засече успореден пас на Енрике, но на метри пред голлинията бившият играч на Левски не успя да отправи хубав изстрел и да насочи в опразнената мрежа.

17′

Виктор Попов проби по дясното крило, Васил Панайотов засече на задна греда, но ударът му с глава мина над вратата.

10′

Пабло Гарсия проби добре в наказателното поле, но Самюел Супрайен изби топката.

5′

Стефан Велев шутира доста силно, топката мина високо над вратата.

4′

Съдията Железов отсъди нарушение на Филипов срещу Родриго Енрике. Фаулът ще се изпълни от границата на наказателното поле.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

1′

Проблеми с мрежата на една от двете врати забави началото на мача.

1′

7 Родриго Де Са Вилела 27 Атанас Чернев

Черно море приема Ботев (Пловдив) днес от 18:45 часа на "Тича" в двубой от втория кръг на efbet Лига. На старта варненци направиха 0:0 срещу Царско село като гост и ще търсят първи успех за сезона. В същото време Ботев надигра у дома с 2:1 Пирин (Благоевград) и е амбициран да запише втора победа на старта, което не се е случвало от осем години насам.

Тогава Ботев удари първо Левски с 2:1 у дома, а след това размаза Пирин (Гоце Делчев) със 7:1. Наставникът на домакините Илиан Илиев беше зарадван от завръщането на левия бек Цветомир Панов след наказание. Капитанът Даниел Димов обаче продължава да изтърпява наказание. Очаква се отново атаката на "моряците" да води Родриго Вилела. Възможно е и в игра да се появи Родриго Енрике.

Черно море остана без Зе Гомеш за домакинството на Ботев (Пд)

Възстановява се от травма

Треньорът на пловдивчани Азрудин Валентич ще направи една промяна в отбраната за днешния мач като пусне новото попълнение Самуел Супрайен на мястото на младия Станислав Работов. В групата на Ботев е и звездата на тима Тодор Неделев, но той не е играл от декември м.г. и ще започне от скамейката. Аут заради травма е Димитър Тонев. На върха на атаката може да настъпи също промяна, като вместо Атанас Илиев да стартира Антоан Бароан.

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА.

Двата тима са изиграли 110 мача помежду си в елита, като варненци имат 33 победи срещу 42 за пловдивчани, а 35 пъти двата тима не са излъчвали победител. Това обещава един наистина непредвидим сблъсък, въпреки факта, че букмейкърите дават сериозно предимство на варненци.