Турнир: efbet Лига Стадион: "Берое", гр. Стара Загора Зрители:

Край на мача!

90′

Четири минути добавено време.

86′

ГОЛ ЗА ЛОКОМОТИВ (СОФИЯ)! СЛЕД ЦЕНТРИРАНЕ ОТ ЪГЛОВ УДАР ДАНИЕЛ КАМИ СЕ ОКАЗА НАЙ-СЪОБРАЗИТЕЛЕН И ОТ НЕПОСРЕДСТВЕНА БЛИЗОСТ ОТКРИ РЕЗУЛТАТА В ПОЛЗА НА ГОСТИТЕ!

83′

Бруно замени Вини Трибуле в състава на Берое.

82′

Пореден жълт картон, този път за Валентин Николов.

81′

Току-що влезлият в игра Димитър Митков също е официално предупреден от главния съдия.

79′

Жълт картон за Божидар Пенчев.

77′

Двойна смяна в състава на гостите. Калоян Кръстев влезе в игра на мястото на Карлос Франса, а Траоре е заменен от Митков.

77′
71′

Джани Политино е сменен от Божидар Пенчев.

70′

Жълт картон и за Лука Иванов.

67′

Капитанът на домакините Тиаго също получи официално предупрежение.

62′

Жълт картон за Красимир Милошев.

56′

Още един пропуск на домакините! Eнцо Ойос центрира в наказателното поле на "железничарите", където Скуадроне бе изпуснат от защитата, но ударът му от непосредствена близост мина встрани от целта.

53′

Александър Любенов с ново добро спасяване след удар с глава на Вини Трибуле.

Снимка 636879

Източник: startphoto.bg

46′

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

46′

Начало на второто полувреме!

45+5′

Край на първото полувреме!

45′

Пет минути добавено време на първото полувреме.

Снимка 636876

43′

Гол на Енцо Ойос за домакините бе отменен след проверка със системата ВАР!

40′

Принудителна смяна в състава на гостите. Диого Тешейра влиза на мястото на Красимир Станоев.

29′

Сантиаго Годой уцели страничната греда с удар извън наказателното поле.

14′

Вини Трибуле излезе на стрелкова позиция, на ударът му е избит в ъглов удар от вратаря на гостите Александър Любенов.

1′

ВИЖТЕ КОЙ Е ФАВОРИТ В СРЕЩАТА

1′

99 Майк Ягуачи

Берое посреща Локомотив (София) в мач от 13-ия кръг на елита. Мачът е от 20:00 часа.

Старозагорският тим е на осмо място с 14 точки, докато "железничарите" заемат 13-о място с 10 точки.

Берое ще бори Локомотив (София) с група от 20 футболисти

Утре, 6 октомври, петък Берое приема Локомотив София в двубой от 13-ия кръг на efbet Лига

Треньорът на домакините Ачиари няма да може да разчита на наказания си вратар Хуан Лунгарсо, което прави Родриго Ачинели титуляр днес.