Кандидатът за президент на БФС Димитър Бербатов отново използва социалните мрежи за да зададе въпрос към футболната централа. Ето какво съобщение се появи в страницата на Бербатов във "Фейсбук".
"Ако или когато протоколът бъде даден на клубовете или обществеността, и ако той не отговаря на аудио записа от конгреса, който всички вие чухте - а именно, че присъстващите делегати са 483-ма и за вземане на решения са необходими 242 делегатски гласа, което представлява повече от 50%, тогава протоколът е фалшифициран!"
oliver83
на 28.10.2021 в 06:26:30 #12До цялата футболна общественост в България, Отвратени сме от всичко случващо се в т. нар. цирк БФС! Омръзна ни 16години да ни делите на "ваши" и "наши", oмръзна ни 16 години да бъдете майка за едни и мащеха за други, oмръзни ни 16 години да гледаме как съсипвате футбола във всеки един аспект. Писна ни вече толкова години да се подигравате с всички нас и да се мислите за недосегаеми. Смятаме, че вече е крайно време всичко това да приключи и да си отидете. Дори доста закъсняхте.Докарахте футбола ни до такова положение, че на хората след вас ще им трябват години, за да го стабилизират. Всъщност, благодарение на всички вас - футбол в България отдавна няма, зрители по трибуните също, а националният отбор се превърна в боксова круша и бива сравняван с джуджета като Андора, Сан Марино и тем подобни. Нямате ли срам и поне капка достойнство? Бяхте легенди, а сега не можете да се излезете спокойно навън, защото хората не искат да ви виждат. По същата схема сега ще увеличите броя на отборите, за да няма изпадащи и за да не се разсърди Венци свинята. И тук е момента да заявим, че президентите на клубовете нямат място в Изпълкома, точно поради подобни причини и вмешателства.В последните 10 години не престанахте да бъдете патерица и на изкуствено създаденото отборче от Разград, въпреки че в доста от случаите беше напълно безсмислено, но явно думата феърплей не присъства във вашите речници. Не спряхте да бъдете в помощ на едни точно определени отбори и в същото време да действате в ущърб на всички останали. БАСТА!Призоваваме всички който обичат футбола (а и не само те) да се изправим заедно срещу тази пародия, наречена БФС. Само така този цирк ще приключи веднъж завинаги и силно се надяваме, че ще бъдат поставени здрави основи за едно ново начало към неотложната промяна, която на свой ред неминуемо ще доведе предимно позитиви за българския футбол.
mavistchibota
на 27.10.2021 в 19:58:41 #11Боби Михайлов ще векува начело на БФС.
Микре Юнатед след година ще припознава Селско каруцарско.
emidobre
на 27.10.2021 в 18:51:26 #10Говеда дайте малко по сериозно
?? Нищо не пишете за вашия кадър мокета, трябваше ли вече да имаме официален резултат от конгреса , честен ли беше и. тн .
Нормалните ви тъпотии , че Бербо бил грозен, *** , наркоман и всякакви други простотии са ясни
, все пак някой от вас, при клякане и едната им гънка изчезва
.
emil-iordanov
на 27.10.2021 в 18:17:03 #9Тоя наркоман дето ще бута литекс да не коментира не случайно го издигат
Ohliovski_reboot
на 27.10.2021 в 17:44:09 #8Пиргоса и ГълтамСемето ще му благодарат утре. ------------- ... и навих-си-хобота
Ohliovski_reboot
на 27.10.2021 в 17:43:03 #7Бербо като съвестен член на гражданското общество гарантира прозрачноста и връовенството на закона у БФС. Пиргоса и ГълтамСемето ще му благодарат утре.
mavistchibota
на 27.10.2021 в 17:19:33 #6Барбук, омитай се към Fulham, парите на тези, които ти дърпат конците, ще ги връщаш по-нататък.
УмеренЦСКА
на 27.10.2021 в 17:08:19 #5Бербатов е в правото си да има претенции на тема "формални нарушения". Изборите бяха на кантар, ако наистина е имало нарушения, нещата трябва да се вкарат в съответствие "по духа и буквата на закона"! Нали, уж де, трябва да бъдем "европейци"...
Семето
на 27.10.2021 в 16:43:13 #4Фибата не му ли омръзна да се прави на ощипана мома?
УмеренЦСКА
на 27.10.2021 в 16:37:23 #3Все някога този протокол ще бъде внесен където трябва. Тогава ще видим какво ще стане...
emidobre
на 27.10.2021 в 16:05:37 #2Много интересно минаха две седмици и нещо от конгреса , мокета все още не е внесъл каквото трябва където трябва
, нали всичко е точно и прозрачно КАКВО СТАВА МОКЕТ
!!!
КЗБФС и мокета
!!!
imco1
на 27.10.2021 в 15:55:25 #1Успех "Берба"! Гони ги до дупка! Както казвахме в казармата - гони ги "по устав"!