Намаляване на отборите в „А" група. Около тази тема премина днешното заседание на Изпълкома на БФС. Футболните ръководители обсъдиха вариант елитът ни да се състои от 14 тима.
Това обаче може да се случи не по-рано от по-следващия сезон - 2013/2014. Новият формат зависи и от Лицензионната комисия, която може да не позволи на някои отбори да участват в „А" група. При такъв развой, още от предстоящия сезон, отборите може да са 14. Всичко обаче все още е в сферата на догадките.
От БФС съобщиха, че казусът ще бъде решен на следващото заседание на Изпълкома. Най-добрият вариант според Изпълкома би бил, през следващия сезон отборите да са 14, а през 2013/14 да станат 12 клуба.
Всичко това обаче ще стане ясно на следващото заседание на Изпълнителният комитет на БФС.
"А" група става с 14 отбора
Източник: БГНЕС
ТУРЧЕТО-РЕДЖЕП
на 21.05.2012 в 15:30:11 #8Кравеморец | 21.05.2012 18:16 кой тича е росене ....................КРАВООООООООООООО,
red_master
на 21.05.2012 в 15:27:46 #7nikipiki, така внесено,предложението ти,състоящо се от 2 точки се приема единодушно и без никакви възражения!

red_master
на 21.05.2012 в 15:24:22 #6Реджепе,извинявай,грешка! Поправка: 10.Тича! Аговедата все ще откраднат някой лиценз!

red_master
на 21.05.2012 в 15:21:48 #5nikipiki, Ако внесеш този проект за гласуване/той ще бъде приет единодушно/,веднага попадаш под ударите на Евро-законите/ограничаване правата на малцинствата-феновете на говедоспор/,освен това-ограничаване правата на никому неизвестни отборчета като скиори,трактористи и т.н.,покрай Евроидиотите някой да научи,че съществуват,както и ограничаване правата на печалба от залозите на футболни срещи/залог срещу говедоспор=100%печалба!/Сега разбра ли,защо няма да стане?!

ТУРЧЕТО-РЕДЖЕП
на 21.05.2012 в 15:15:08 #4red_master | 21.05.2012 18:01 Абе да ги правят 10 отбора и да играят по 4 мача,та да могат букитата да гушат здраво и толкова!А лефскито да фалират и аут от А група,щото един мач не могат да уредят като хората!Никакви артисти не става от тия! Ето и 10-те отбора: 1.ЦСКА 2.Лудогорец 3.Литекс 4.Черноморец 5.Славия/на тях специален приз за актьорско майсторство/ 6.Локо Пд/калъфката на приза на Славия/ 7.Ботев Пд 8.Берое 9.Миньоро 10.Аре от мен да мина-неграмотните телета/те там и ще си завършат ако са 10 отбора.................
А ТИЧА каде е бе ЧЕРВЕН ХАЙВАНИН??? 
red_master
на 21.05.2012 в 15:01:21 #3Абе да ги правят 10 отбора и да играят по 4 мача,та да могат букитата да гушат здраво и толкова!А лефскито да фалират и аут от А група,щото един мач не могат да уредят като хората!Никакви артисти не става от тия!
Ето и 10-те отбора:
1.ЦСКА
2.Лудогорец
3.Литекс
4.Черноморец
5.Славия/на тях специален приз за актьорско майсторство/
6.Локо Пд/калъфката на приза на Славия/
7.Ботев Пд
8.Берое
9.Миньоро
10.Аре от мен да мина-неграмотните телета/те там и ще си завършат ако са 10 отбора/
haiasko
на 21.05.2012 в 14:48:27 #2мда, общо взето решението е следното: нека да мине конгреса, пък после ще видим
ТУРЧЕТО-РЕДЖЕП
на 21.05.2012 в 14:43:37 #1"А" група става с 14 отбора, но не се знае от кога ..............
Бах ти и изпълкома
пак са се събрали за кьор-софра 