Берое разгроми в събота Ботев (Враца) с 6:0, но двама от играчите, които се появиха като резерви след почивката се контузиха.

Доста сериозно е положението при Радослав Апостолов, за когото има съмнение, че е скъсал връзки на коляното. За да се установи точно степента на травмата, той ще се подложи на обстойни прегледи утре в столична клиника.

Авторът на петия гол Кийлън Лабон има мускулен проблем и ще отсъства поне 2 седмици. И двамата престояха на терена само по няколко минути.

Старши-треньорът Димитър Димитров-Херо организира две проверки по врмем на паузат. На 2-и септември, сряда Берое играе с четвъртия в Югоизточната Трета лига Черноморец 1919 (Бургас). В събота, 5-и септември, е мачът между беройци и втородивизионния Хебър.

И в двата мача ще играят максимално много време новите попълнения, които все още не са се адаптирали - Кукула и Еривалдо.

Туба: Прекарах прекрасна година в Берое