Мапуку е изведен отдясно в наказателното поле, но ударът му е спасен от Василев.

Станчев влиза на мястото на Карачанаков.

Като влиза на мястото на Охене.

65′

Романов влиза на мястото на Петков.

62′

ГОООЛЛ ЗА БЕРОЕ! Центриране от корнер завършва с гол на защитника Асен Георгиев, който засече топката на метър от вратата, след като Венци Василев с глава отклони кълбото към колегата си в отбрана - 3:0!

59′

Нефтохимик можеше да се върне в мача! Иван Вълчанов извади топката от аутлинията в наказателното поле към Живко Петков, който с пета затрудни максимално Михайлов, но младият вратар показа рефлекс и изби топката в корнер!

53′

Мапуку пропуска да се разпише за 3:0, останал очи в очи с Василев!

48′

Второто полувреме започва по същия начин, по който и първото - с натиск на домакините от Берое.

46′

Парашкевов се появява на мястото на Божинов.

45′

Начало на второто полувреме.

45+1′

Край на първото полувреме!

42′

Берое изпусна възможността окончателно да убие интригата! Мапуку се освободи отдясно в наказателното поле, но ударът му бе отразен от Василев, след което топката попадна в Салмикиви, но и финландецът не успя да преодолее стража на "шейховете".

40′

Жълт картон за Хомей.

38′

ГОООЛЛЛ ЗА БЕРОЕ! Антон Карачанаков бележи, след като на метри от вратата засече центриране на Борислав Цонев за 2:0!

34′

Страхотен пропуск за 2:0! Карачанаков бе намерен около точката на дузпата, но силният му удар бе отразен от Ивайло Василев!

31′

Гостите можеха да изравнят при първата си опасна атака! Живко Петков бе намерен в коридор между двамата централния защитници, но нападателят фронтално от наказателното поле не успя да преодолее вратаря Михайлов!

29′

ГОООЛЛЛ ЗА БЕРОЕ! Карачанаков стреля добре от фаул, топката рикошира в гредата, но попадна във Венци Василев, който бележи за 1:0!

25′

Домакините продължават да са далеч по-активният отбор, а от началото на срещата гостите от Бургас едва ли са минали центъра повече от един, два пъти.

19′

Бомбен и опасен удар на Мартин Райнов извън наказателното поле мина на сантиметри над вратата.

15′

Жълт картон за Живко Петков.

12′

Венци Василев е изведен сам по диагонал срещу вратаря, но защитникът не успя да нацели вратата!

8′

Домакините организираха добра атака, при която Карачанаков навлезе отляво в наказателното поле и центрира на далечната греда към Салмикиви, който стреля с глава, но топката излезе в аут.

5′

Двата отбора разиграват предимно в средата на терена в първите минути на срещата.

1′