Берое не успя да победи Витоша у дома в последния кръг от редовния сезон на Първа лига. Двата отбора завършиха при равенство 0:0 насред Стара Загора, а с оглед събитията на терена, хиксът изглежда по-скоро закономерен.

Макар че домакините очаквано имаха териториално надмощие, те така и не успяха да създадат достатъчно на брой голови ситуации. А това най-вече се отнася за първата част, когато единствените опасности пред вратата на "тигрите" дойдоха след статични положения, но не затрудниха по никакъв начин 19-годишният вратар Николай Георгиев.

Берое - Витоша 0:0

Ще има размествания в състава на старозагорци

Гостите пък стояха доста компактно и за разлика от други случаи, бяха свели грешките в защита до минимум.

Те имаха и някои възможности да атакуват вратата на съперника, но Лъчо Котев и Даниел Пеев не успяха да се възползват при центрирания от статични положения.

През втората част домакините поне привидно вдигнаха оборотите в първия четвърт час, което доведе и до най-чистото положение в мача.

Снимка 345790

Източник: beroe.eu

Голмайсторът Мартин Камбуров получи топката на добра позиция, но пропусна да вкара и да открие резултата!

До края на срещата авторът на 198 гола в родния елит не успя да се разпише във вратата на тима от Бистрица. Антон Карачанаков също пробва късмета си, но с удари извън наказателното поле, които не представляваха проблем за вратаря на гостите.