Лъчезар Котев опита да изненада Аргилашки с удар извън наказателното поле, но ударът му мина до вратата.

Карачанаков замени Пенев.

70′

Долапчиев замени Христов.

68′

Близо 70 минути Берое така и не успява да създаде достатъчно ситуации за гол, с изключение на едно положение на Мартин Камбуров.

58′

Страхотен шанс за Мартин Камбуров, който пропусна да открие резултата от добра позиция!

50′

Камбуров се опита от малък ъгъл да вкара топката в мрежата, но ударът му не намери очертанията на вратата.

46′

Негрут замени Адамович.

45′

Начало на второто полувреме.

45′

Край на първото полувреме.

43′

Нов опит на гостите да поведат, но ударът на Садула попадна право в ръцете на вратаря.

38′

Добра атака за гостите завърши с удар на Румен Гьонов, който беше избит от Аргилашки в корнер.

34′

Камбуров опита изпълнение от фаул, но неточно.

30′

Домакините наложиха териториален натиск, но за момента отборът на Александър Томаш не успява да намери пролука в сгъстената защита на "тигрите".

25′

Иван Иванов засече центриране от корнер след разбъркване, но ударът на защитника излезе в аут.

21′

Гостите имаха възможност за добра атака, която обаче е спряна поради засада.

13′

Жълт картон за Бригидо.

11′

Домакините искат дузпа за нарушение срещу Цонев, но сигнал за такава не последва!

10′

Опит за удар на Адамович, но топката излезе в аут.

6′

Лъчезар Котев от състава на гостите се опита да намери очертанията на вратата, след като с глава засече центриране от корнер, но ударът му бе блокиран.

3′

Адамович се опита да намери Камбуров в половината на "тигрите", но пасът му е неуспешен.

1′

71. Антон Карачанаков 17. Михаил Петров

Берое приема аутсайдера Витоша в мач от последния кръг на редовния сезон в Първа лига. Срещата в Стара Загора е от 15,00 часа.

За двубоя треньорът Александър Томаш смята да възприеме няколко промени в състава. На вратата се очаква шанс да получи Георги Аргилашки, а ветеранът Веселин Пенев ще сред стартовите 11 за сметка на Матеус Леони.

Атаката ще води Мартин Камбуров, който гони своята цел - гол номер 200 в елита. В момента пловдивчанинът има 198. Срещата заради наказание пропуска Педро Еуженио, а Иван Бандаловски и Георги Динков са контузени.

Аут от състава на Витоша е титулярният вратар Християн Василев, който счупи пръста си. Затова на вратата ще застане 19-годишният Николай Георгиев.