Треньорът на Берое Александър Томаш поздрави футболистите си след победата им срещу Етър с 1:0. Ето какво каза наставникът след последния съдийски сигнал:

"Този мач се оказа важен. Поздравявам футболистите. В първите минути на мача беше напрегнато. След това напълно контролирахме срещата. Етър имаше възможности, но те имат подем. Стояхме тактически по-добре на терена.

През второто полувреме някак по-бавно движехме топката. Имаше страх от евентуални грешки. Трябваше да затворим срещата по-рано.

Въпрос на психология е това, след изгонването на съперниковия футболист. Може би имаше отпускане, а не биваше да е така, разбира се.

Няма да ми стигне времето, за да говоря за Камбуров. Той прави така за себе си, за да бъде значим. Искаме точно човек, който е професионалист и иска да бъде пример за младите".

Берое победи Етър с 1:0

Берое с минимален успех срещу Етър, гостите играха над 50 минути с човек по-малко