Защо винаги сте такива песимисти?!? Щом Мартин Стоев успя да ни класира за игрите, на които не сме играли от 12 години, и щом постигна толкова успехи с отбора трябва да му гласуваме подкрепа и този път. Давайте, Българи Юнаци!
Българи Юнаци! Българи Юнаци!Ние вярваме във вас!!!
Успех
sunrise
на 29.07.2008 в 15:06:25 #2Защо винаги сте такива песимисти?!? Щом Мартин Стоев успя да ни класира за игрите, на които не сме играли от 12 години, и щом постигна толкова успехи с отбора трябва да му гласуваме подкрепа и този път. Давайте, Българи Юнаци! Българи Юнаци! Българи Юнаци!Ние вярваме във вас!!! Успех

Вихрен са н1
на 29.07.2008 в 13:48:12 #1С такъв трениор ще отпаднат още в групите.