Байерн (Мюнхен) надви Бохум с 3:0 в среща от 20-ия кръг на германската Бундеслига.

Баварците тотално доминираха през първата част на своя стадион "Алианц Арена", но стигнаха до първо попадение едва в 41-та минута. Томас Мюлер получи подаване от Янко и с левия крак успя да се разпише.

Реал (Мадрид) проявява интерес към френски национал от Байерн (Мюнхен)

Ръководството на европейския клубен шампион от доста време го следи

Кингсли Коман с прецизен изстрел удвои аванса на домакините в 64-та минута, а десет по-късно Серж Гнабри подпечата победата.

Борусия (Дортмунд) пък стигна до успеха с попадения в Бремен на Джейми Биное-Гитенс в 67-ата минута и на Юлиян Бранд седем преди края. Нико Шлотербек центрира от тъча за първия гол, а второто попадение беше изработено от индивидуалната класа на Рафаел Герейро.

Шеф на Борусия (Дортмунд): Представете си, ако Халанд и Санчо все още бяха в отбора!

"Заедно с Джуд Белингам!"

С днешната победа жълто-черните с 40 точки се изкачиха на 2-ото място. Българският полузащитник Илия Груев-младши влезе на терена в 70-ата минута на мястото на Йенс Щаге, но не успя да помогне поне за гол на Бременските музиканти.