90+5′
Турнир: Шампионска лига Стадион: "Алианц Арена", гр. Мюнхен (Германия) Зрители:
90+5′

Двубоят на "Алианц Арена" приключи. Очакванията за интригуващ мач се оправдаха. Байерн (Мюнхен) спечели с 4:3, а Манчестър Юнайтед показа добро лице.

90+4′

Бразилецът Каземиро се отчете с втори гол, след като засече с глава в мрежата центриране от фаул на Брун Фернандеш.

90+3′

Влезлият като резерва французин Тел уби интригата - 4:2 за Байерн.

90′

Втора греда за Байерн! Малко не достигна на Томас Мюлер да се запише сред голмайсторите.

88′

Каземиро намалява след разбъркване пред вратата на Байерн.

87′

Ветеранът Томас Мюлер се появи в игра вместо Хари Кейн. И двамата получиха овациите на публиката.

87′

Матиас Тел влезе на мястото на Льорой Сане.

83′

Прекрасна възможност пред Чупо-Мотинг, но Онана отново отрази удара му.

81′

19-годишният Алехандро Гарначо влиза на мястото на Пелистри.

81′

Антони Марсиал се появи в игра на мястото на Хойлунд.

77′

Влезлият като резерва Чупо-Мотинг отправи силен удар от наказателното поле, но Онана се разтегна максимално и спаси. Последва изпълнение на ъглов удар и постепенна атака на баварците.

75′

Джамал Мусиала напуска за сметка на Ерик Максим Чупо-Мотинг.

64′

Леон Горетцка също е наказан.

63′

Лисандро Мартинес е наказан за спор с Леон Горетцка.

55′

Гредата спаси Манчестър Юнайтед от ново попадение след удар на Сане.

52′

Хари Кейн върна аванса от два чисти гола на Байерн (Мюнхен). Англичанинът се разписа от дузпа, отсъдена за игра с ръка на Кристиан Ериксен след удар с глава на Дайо Упамекано. Ситуацията беше прегледена с ВАР и реферът посочи бялата точка.

49′

Гостите се върнаха в мача. След отлично разиграване в наказателното поле, Расмус Хойлунд получи топката ооколо точката за изпълнение на дузпа и прати топката в мрежата на стабилния до този момент Улрайх.

45′

Вторите 45 минути стартираха. Ще се върнат ли в мача "Червените дяволи"?

Снимка 634671

45′

Първото полувреме завърши. Въпреки обещаващото начало, Манчестър Юнайтед се оттегля на почивката с два гола пасив. В края на полувремето баварците напълно контролираха случващото се на терена.

44′

Регийон започна обещаваща атака, но прибърза с паса към Хойлунд и опасността премина.

37′

Възможност пред Манчестър Юнайтед. 20-годишният датчанин Расмус Хойлунд се опита да намери вратата с глава, но без успех. Преди това и Регийон не уцели вратата след пас на Каземиро.

32′

"Червените дяволи" още не се бяха опомнили от първия гол и получиха нов във вратата си. Джамал Мусиала напредна в наказателното поле на гостите, върна към Серж Гнабри, който не даде шанс на Онана за 2:0 с удар с левия крак в далечния ъгъл.

29′

Противно на логиката от показаното на терена до момента, домакините поведоха в 29-ата минута чрез Льорой Сане. Вина за попадението носи и стражът на гостите Андре Онана. Сане получи топката от Хари Кейн, ударът му не беше много силен, но Онана пропусна топката между ръцете си и подари гол на баварците.

18′

Маркъс Рашфорд напредна в наказателното поле и стреля, но право в ръцете на Улрайх.

Снимка 634670

12′

Противно на очакванията, домакините са по-нервни и често грешат. След подаване на Хари Кейн към Льорой Сане германският национал се отказа да гони топката и част от публиката го освирка.

9′

Кристиан Ериксен насочи топката към далечната греда, но Улрайх игра сигурно.

4′

Манчестър Юнайтед можеше да поведе в началото. Кристиан Ериксен прокара топката в наказателното поле, където тя попадна в краката на Факундо Пелистри, но стражът на домакините Свен Улрайх се справи.

2′

Двубоят на "Алианц Арена" стартира.

1′

Здравейте с живото проследяване на двубоя от група А на Шампионската лига между Байерн (Мюнхен) и Манчестър Юнайтед, който обещава да е най-интересен от днешния афиш. Наставникът на баварците Томас Тухел е наказан и мачът днес ще бъде воден от помощника му Золт Льов.

Снимка 634667

Този сезон в Шампионската лига ще е много особен по две причини. Това ще е последното му провеждане в настоящия формат, тъй като от новия сезон влизат големи промени. Също така за първи път от сезон 2002/2003 година в него няма да участват едновременно нито Кристиано Роналдо, нито Лионел Меси.

40. Нусаир Мазрауи 22. Том Хийтън

Байерн (Мюнхен) - Манчестър Юнайтед е гвоздеят в програмата на мачовете от Шампионската лига днес. Два от големите европейски гранда се изправят един срещу друг на "Алианц Арена" в Мюнхен от 22:00 часа българско време.

"Червените дяволи" се завръщат в най-престижния европейски клубен турнир след година отсъствие, като им предстои едно от най-тежките възможни изпитания.

Хари Кейн предупреди: Манчестър Юнайтед е ранен и може да бъде много опасен

Манчестър Юнайтед е в криза и изглежда в най-лошия период пътува до Мюнхен

Допълнителен проблем за мениджъра на Юнайтед Ерик тен Хаг е слабата форма на отбора и много контузии. В последния си мач във Висшата лига Юнайтед записа тежка домакинска загуба от Брайтън с 1:3, а преди това регистрира и поражение от Арсенал в Лондон.

Байерн Мюнхен също не започна сезона по най-добрия начин, след като загуби двубоя за Суперкупата срещу Лайпциг с 0:3, но след това баварците победиха Вердер, Аугсбург и Борусия Мьонхенгладбах, преди да направят равенство с Байер Леверкузен в петък.

Добрата новина за треньора Томас Тухел е, че новото попълнение Хари Кейн нямаше нужда от време за адаптация и започна веднага да бележи голове, като вече има четири попадения.