Сигма Монтегранаро допусна втора поредна загуба в италианското първенство. Тимът на Деян Иванов бе победен като гост от Анджелика Биела със 76:73 точки. Иванов игра добре и за общо 28 минути в срещата завърши с 13 точки, 3 борби и 2 асистенции.

В полуфинален плейоф от кипърското първенство АЕЛ победи Керавнос със 79:64. Така тимът спечели серията с 3:2 победи и е на финал срещу Апоел. Илиян Евтимов игра в двубоя за победителите, но не успя да се разпише, предава BulgarianBasket.com.

В среща от гръцкото първенство Олимпия Лариса с Божидар Аврамов допусна поредно поражение и остава на последното място. Олимпия падна като гост на Арис с 55:81 точки. Аврамов игра 19 минути в мача и завърши с 3 точки.

Във Втора А дивизия на Испания Екстругаса загуби шансове да се бори за първо място в редовния сезон, след като загуби като гост на Валбусенда с 59:79 точки. Тимът на Веселка Тодорова бе догонващ през цялото време и заслужено загуби. Българката започна като резерва мача и игра общо 8 минути и половина. За това време тя успя да вкара 3 точки.

Екстремадура на Теодора Ангелова загуби като домакин от Пио със 70:73. Силна последна част на гостенките им донесе този успех. Ангелова игра близо 15 минути и завърши с 2 точки мача.

Ирландесас с Радостина Димитрова също записа неприятна загуба в поредния кръг на Втора Б дивизия в Испания. Тимът бе победен от Агуере със 70:69. Димитрова бе най-добра за своя отбор и завърши с 20 точки и 6 борби.

В първи четвъртфинален плейоф за Купата на Италия сръбкинята с български паспорт Таня Чиров и нейния Приоло загубиха като гости на Умана Венеция с 61:65. Чиров игра 27 минути и завърши с 8 точки и 5 борби.