ЦСКА спечели поредното Вечно дерби за месец март. Баскетболистите на "червените" до 14 години постигнаха драматичен успех с 58:56 над Левски.

Момчетата на треньора Теди Буков показаха изключителен характер и успяха да победят "сините", които водеха в резултата през по-голямата част от мача.

На полувремето Левски имаше преднина от 9 точки, а 90 секунди преди края ЦСКА изоставаше със 7 точки. Несломимият "армейски" дух си каза думата и "червените" успяха да обърнат резултата и да спечелят Вечното дерби, пише cska.bg.

ЦСКА разгроми Левски с 5:1 (ВИДЕО)

В следващия кръг "армейците" гостуват на Витоша

ЦСКА U19 също взе мача си. Тимът, воден от Йордан Колев, гостува на Балкан (Ботевград). "Червените" победиха с 82:54.

Съставът до 19 години, който оформя и мъжкия отбор на ЦСКА, приема утре (19 март) в зала "Васил Симов" Дунав (Русе). Двубоят от Втората шестица на "А" група ще започне в 16:00 часа.