Полина Цекова вкара почти половината от точките на своя отбор, но и това не стигна Мюрен да прекъсне серията си от три поредни загуби. Те вкараха рекордно малко точки и загубиха от Вилньов ДАСК с 45:56 точки в мач от поредния кръг на женското
баскетболно първенство на Франция.

39-годишната българка започна мача и игра близо 34 минути. За това време тя записа 19 точки, 9 борби и 1 асистенция.

Мария Цанкова вкара 5 точки и бе в стартовата петица за Виаонети Винарос при победата на отбора над Ирландесас със 69:53. Тя игра 14 минути и добави 3 овладени топки и 1 асистенция. Другата българка в състава Радостина Димитрова пък влезе като резерва, но се включи много добре и отбеляза 7 точки за 16 минути и половина.

Това бе четвъртата победа от 6 мача за Виаонети Винарос, която ги изкачи на 5-то място в класирането на испанската втора лига.

Тимът на Теодора Ангелова Гарбапром Бембибре победи като гост Университарио де Ферол като гост със 66:62 точки. Българката обаче не бе включена в групата за мача.