„Сините" записаха първи успех в последния си двубой срещу състава на Мега Хипо Лизинг като гости със 79:71. Така момчетата на Константин Папазов заемат четвъртото място във временното класиране.
Победа срещу гостите от Румъния е задължителна за отбора на Левски, за да запази шансовете си за по-нататъшно участие в надпреварата.
Динамо пък регистрира две загуби до момента от отборите на Мега Хипо Лизинг и Фершпед Работнички, както и един успех срещу Рилски спортист.
Оборът от Самоков заема второто място в група „В" на надпреварата с 3 победи и една загуба. Тимът е домакин на македонския Фершпед Работнички и при успех си гарантира участие на четвърт финалите. Срещата е в Арена Самоков от 17:30 часа.
feversa
на 10.12.2008 в 23:20:18 #1"Оборът от Самоков"
