Турнир: Купа на Краля Стадион: Зрители:
90+3′

Край на мача!

90+2′

Невероятен пропуск на резервата Денис Суарес, който от 6-7 метра фронтално срещу вратата стреля високо!

90′

Жълт картон за протест на Иняки Уилямс, който поиска фаул пред наказателното поле. Такъв определено имаше, но съдията не го отсъди!

89′

Иниеста отстъпва мястото си на Арда Туран.

87′

Денис Суарес влиза на мястото на Неймар.

81′

Страхотни финтове на Неймар в наказателното поле на съперника завършиха с удар от близко разстояние, който обаче попадна в гредата!

80′

Рафиня отстъпва мястото си на Ракитич.

79′

Сусаета влиза на мястото на Саборит.

78′

ГОООЛ ЗА БАРСЕЛОНА! Меси бележи за 3:1 след отлично изпълнение от пряк свободен удар!

77′

Жълт картон и за Бенат.

73′

Жълт картон за Елустондо.

68′

Още един шанс пред вратата на гостите е пропилян! Суарес получи топката в наказателното поле, но диагоналният му удар мина встрани от вратата на Ираисос.

62′

Продължително разиграване на "каталунците" пред наказателното поле на Атлетик завърши с удар от дъгата на Неймар, който обаче бе в центъра на вратата на Ираисос.

58′

Барселона пропуска да отбележи трети гол! Меси с лекота успя да навлезе в наказателното поле от десния фланг и пусна успореден пас, с който преодоля вратаря, но в последния момент защитник на "баските" изби топката с шпагат пред погледа на Луис Суарес!

51′

ГООООЛ ЗА АТЛЕТИК! Саборит засече с глава центриране на Елустондо, и ето че общият резултат вече е изравнен!

47′

ГОООЛ ЗА БАРСЕЛОНА! Резултатът вече е 2:0, след като Неймар вкара от дузпа, отсъдена за нарушение срещу самия него!

46′

Една промяна е извършена на почивката - голмайсторът на "баските" Адурис влиза на мястото на Сабин Мерино.

45′

Начало на второто полувреме.

45+1′

Край на първото полувреме.

44′

Поредно силно включване на Жорди Алба на левия фланг, но този път центрирането на крайния бранител на Барселона бе изчистено в корнер от Саборит.

41′

Жълт картон за Лапорт.

36′

ГООООЛ ЗА БАРСЕЛОНА! Луис Суарес открива резултата, след като с удар от воле по диагонал се възползва от центриране на Жорди Алба в наказателното поле - 1:0!

32′

Лионел Меси имаше шанс да стреля от пряк свободен удар от добра позиция, но изстрелът му мина над вратата.

30′

Играта се изнерви в последните минути, поради което и Умтити получава закономерен жълт картон.

29′

Ечейта напуска принудително терена, на негово място влиза Елустондо.

28′

Жълт картон за Ечейта.

26′

Скандално решение на страничния съдия от близката страна! Иниеста изведе Неймар зад гърба на защитата, бразилецът комбинира със Суарес, който вкара гол, но той бе отменен заради засада на Неймар. Такава обаче категорично нямаше!

22′

Домакините все още не могат да стигнат до чисто голово положение, а прави впечатление, че футболистите на Билбао са изнесли защитниците далеч пред наказателното поле, с идеята да държат противника далеч от вратата.

15′

Добра атака на "каталунците" изведе сам на добра позиция на левия фланг Жорди Алба, който центрира остро към Суарес в наказателното поле, но Ечейта изби в корнер.

11′

Напрежение в наказателното поле на Барселона! Иняки Уилямс центрира отдясно, но първоначално Рафиня не успя да изчисти топката, която можеше да попадне в играч на Атлетик, който беше на фронтална позиция срещу вратаря Силесен.

7′

Вратарят на гостите излезе извън наказателното поле и игра с глава. Топката обаче попадна във футболист на Барса, който доста нескопосано се опита да вкара от дистанция, но ударът му излезе в аут.

3′

Срещата започва с щурм към вратата на Билбао. Още в първата минута съдията можеше да покаже жълт картон на играч на "баските", който задържа Лионел Меси, понесъл се на скорост към наказателното поле на гостите.

1′