Бока Хуниорс победи Барселона с 4:2 след изпълнение на дузпи в турнир в памет на легендата на двата клуба Диего Марадона, който почина на 25 ноември миналата година.

Откриха откраднат от Марадона часовник

Случаят с луксозния предмет се разплете

Барсa откри резултата в 51-та минута, когато Феран Жутгла отбеляза красив гол във вратата на Агустин Роси. След това Бока натисна и в 57-та минута Луис Васкес се озова очи в очи с Нето, но бразилският страж спаси. Аржентинският тим все пак изравни 20 минути по-късно, след като Есекиел Себайос получи прострелно подаване от левия фланг и останал очи в очи с него не пропусна.

При дузпите за Барселона се разписаха Дани Алвеш и Феран Жутгла, а Матеус Перейра и Гийем Хайме пропуснаха, докато за Бока точни бяха и четиримата изпълнители - Маркос Рохо, Карлос Искиердос, Кристиан Павон и Арон Молинас.