Президентът на Барселона Сандро Росел се е срещал в Израел със собственика на Челси Роман Абрамович. Двамата са говорили за трансфера на Хуан Мата при каталунците.
Както е известно, Барса иска испанския национал, който пък бе обявен за ненужен в Челси от новия мениджър Жозе Моуриньо. Специалния възнамерява да полза на позицията зад нападателя Еден Азар.
По данни на „Дейли Мейл", „сините" са поискали от Барселона 30 милиона паунда за един от най-добрите си играчи през изминалия сезон.
Според испански медии пък, каталунците ще се разделят с Тиаго Алкантара и Кристиан Тейо, за да финансират трансфера на Мата.
AnonymousDonny
на 19.06.2013 в 19:02:41 #3иска*
AnonymousDonny
на 19.06.2013 в 19:02:02 #2Дееба, дано да го вземем, тоя пич е яко добър... А Жозето ако наистина не го искат е голЕм тъпак!
Duffer
на 19.06.2013 в 18:53:26 #1Кога Моу е казвал, че не иска Мата в отбора?
Някои хора явно не могат да спят от злоба след завръщането на Специалния в Челси.