Звездата на Барселона Лионел Меси почти сигурно ще започне като титуляр срещу Пари Сен Жермен довечера в четвъртфиналния мач-реванш от Шампионската лига.

Както е известно, аржентинецът получи травма по време на първия двубой в Париж преди седмица и бе заменен на почивката. Първоначално т щаба на каталунците се опасяваха, че контузията може да се окаже по-сериозна, но тези опасения бяха разсеяни.

Все пак, Меси не е готов на 100% за мача срещу френския тим, въпреки че вчера тренира на пълни обороти заедно с общата група.

След заниманието Лео е обявил пред Тито Виланова, че се чувства добре и е готов да започне от първата минута срещу ПСЖ. Предвид резултата в първата среща (2:2), Виланова едва ли ще рискува да излезе без най-добрия си играч срещу парижани.