Барселона гостува на Динамо (Киев) в мач от четвъртия кръг на груповата фаза на Шампионската лига. Сблъсъкът е днес от 22:00 часа.

Каталунците до момента са много далеч от добрите представяния както в Ла Лига, така и на европейската сцена. Роналд Куман беше уволнен миналта седмица. С едва 3 точки до момента в групата си, "блаугранас" се нуждаят само и единствено от победа в този мач, ако искат да се надяват на преминаване към елиминационната фаза.

Шави поема Барселона от другата седмица?

Очакванията са раздялата между Ал-Сад и Шави да бъде обявена официално следващия четвъртък

Динамо (Киев) обаче ще даде максимален отпор. Украинците успяха да затруднят Барса в първия мач, допускайки поражение само с 0:1.

При домакинското предимство на тяхна страна, грандът ще се стреми да вземе поне точка този път.

В другия двубой от тази група един срещу друг излизат Байерн (Мюнхен) и Бенфика.

Гледайте интригуващия сблъсък Динамо (Киев) - Барселона пряко в ефира на MAX Sport 4 от 22:00 часа.