Неделчару заменя Драгуш.

45′

Пропуск! Душан Тадич праща топката над вратата от бялата точка!

44′

Дузпа за сърбите и директен червен картон за Тамаш, който нацели с крак главата на Гачинович!

40′

100-процентово положение за сърбите! Радонич напредна отляво и намери Гачинович, който засече топката пред вратарското поле, но тя мина покрай вратата!

35′

Удар на Максим по диагонал премина близо до гредата на Райкович и излезе в корнер.

30′

Удар на Митрович с глава при центриране от левия фланг завършва със спасяване на Татарушану.

25′

Тучудеан опита да затрудни Райкович с удар пред дъгата на наказателното поле, но ударът му бе твърде слаб и не представляваше проблем за сръбския вратар.

19′

Митрович бе изпуснат от защитата на домакините, нападателят на Фулъм се озова на чудесна позиция в наказателното поле, но ударът му премина до вратата!

12′

Постепенно гостите успяха да овладеят центъра на терена.

6′

Нищо интересно в първите минути на двубоя. И двата тима действат на сигурно.

1′

20. Митрица 21. Милетич

Румъния и Сърбия откриват днешния ден от Лигата на нациите. Двата отбора излизат един срещу друг в мач от група 4 на Лига "С".

Сблъсък е аз първото място, с оглед факта, че след първите 3 срещи двата отбора заемат съответно първата и втората позиция в групата.

Лидер е Сърбия със 7 точки, следван от днешния им съперник с 5 точки.

Двбоят започва в 16,00 като е най-ранният от програмата за деня. Срещата предвещава да е повече от интересна и завързана, така че не я пропускайте...