Няколко часа след писанията за евентуална раздяла между Иван Бандаловски и Партизан, сръбските медии „нарочиха“ за гонене и другия български футболист – Валери Божинов. И докато Бандата е сърдит заради липсата на титулярно място, проблемът при Божи е по-специфичен – излишни килограми.
Треньорът на Партизан Иван Томич вече доста време е недоволен от физическата подготовка на 30-годишния български нападател.
През лятото Божинов е свалил няколко килограма, но явно не достатъчно за наставника.
След поредната тренировка на тима Иван Томич разкритикувал Валери Божинов в съблекалнята пред целия отбор за килограмите и че не изпълнява тактическите задачи.
Бившият играч на Левски, Ювентус, Ман Сити, Спортинг (Лисабон) и др, взе участие в мача срещу Заглебие от ЛЕ, който завърши при нулево реми. Ако се стигне до продажба, Партизан ще иска за Валери не по-малко от 1 000 000 евро.
redvarna
на 17.07.2016 в 20:59:39 #3Да се връща в Подуянеспор!
mоnkey
на 17.07.2016 в 19:07:53 #21 000 000 евро 100 kg прасе значи кило свинско за 10 хилки
rincewind
на 17.07.2016 в 17:20:41 #1Гони чалгара. Време му е да приключи чалгарщината в Гигант Белене!