С гол на Цветомир Чипев (на снимката) в 44-ата минута ОФИ (Крит) победи с 1:0 Ираклис в мач от 18-ия кръг на гръцкото футболно първенство.

Българският полузащитник изигра страхотен мач, като бе определен за №1, в срещата.

Юношата на Левски бе сред резервите на ОФИ, като се появи на терена в 35-ата минута на мястото на контузения Белевонис. Три минути преди появата на Чипев ОФИ остана с 10 души, след като Сифакис бе изгонен.

През втората част най-активният в редиците на ОФИ бе Чипев, като след малко повече от час игра имаше отлична възможност да вкара отново, но ударът му от фаул бе избит от защитник на Ираклис.

С успеха ОФИ се изкачи на четвъртото място в класирането. Тимът има 26 точки. Лидер с 43 точки е Олимпиакос, като отборът има мач по-малко.