Кандидат №1 за влизане в елита ЦСКА 1948 се спаси от голям резил срещу Лудогорец II в мач от 15-иа кръг на Втора лига. "Червените" измъкнаха 2:2 насред София, след като губеха с 0:2 до 90-ата минута и вече изостават с четири точки от лидера Септември. Само първото място дава право на промоция.

Методий Стефанов откри в 57-ата минута, а четири минути по-късно Иван Йорданов удвои. Натискът на домакините даде резултат едва след 90-ата минута.

Първо Борис Тютюков намали след центриране на Сашо Александров, а малко по-късно Венцислав Василев изравни с хубав удар от 25 метра. В последните секунди тимът от София опита да постигне и пълен обрат, но стигна само до ъглов удар.

Страхотна драма в Бургас - Нефтохимик и Локомотив (София) направиха зрелищно 3:3