ЦСКА 1948 завърши 0:0 срещу АЕЛ (Лимасол) в Правец. Над 100 зрители видяха здрав футбол без много положения. АЕЛ е носител на Купата на Кипър и четвърти в първенството. Тимът се готви в Правец, като преди дни победи тук сръбския елитен Рад с 1:0.

Преди почивката имаше малко положения и лек натиск на гостите в началото. АЕЛ дори удари гредата след меле. ЦСКА 1948 отвърна с удар на Шопов във вратаря. После пък Димо Атанасов беше изваден сам отляво, навлезе в малкия пеналт и подаде към Гущеров, но защитник изчисти пред голлинията.

След почивката "червените" натиснаха. В 60-ата минута Дени Александров беше изведен отдясно, но стреля в аут.

15 минути преди края Гущеров сътвори красив момент, като спря топката във въздуха, финтира защитник и с левия крак стреля до гредата.

Съставите

ЦСКА 1948: 33. Михайлов, 25. Ал. Александров, 12. Дяков, 4. Христов, 30. Атанасов, 20. Сандански, 17. Ивайлов, 10. Шопов (63 - 98. Йосков), 11. Д. Александров (82 - 71. Георгиев), 8. Климентов (46 - 71. Иванов), 99. Гущеров (88 - 18. Петков)

АЕЛ: 1. Возиня, 4. Тешейра, 2. Жуниор, 21. Годал, 40. Киряков, 8. Здравковски, 5. Газтанас, 97. Адамович, 7. Андреас, 10. Газарян, 22. Хурадо