Септември (София) победи с 1:0 като гост Добруджа в мач от 25-ия кръг на Втора лига. Единственото попадение вкара Кристиян Пешов в 34-ата минута.

Така столичани събраха 34 точки и остават на шесто място във временното класиране. Добруджа е 11-и с 25 точки.

В 26-ата минута домакините пропуснаха отлична възможност за гол, след като Ахмед Адемов получи отляво, навлезе в наказателното поле и стреля опасно покрай вратата.

Две минути след това и пред Мартин Ачков се откри отлична възможност за гол, но не намери очертанията на вратата.

Столичани поведоха в 35-ата минута. Тогава Димитър Илиев спаси удар на Марио Илиевски. Топката обаче стигна до Кристиян Пешов, който я прати във вратата.

В началото на втората част Асен Георгиев изчисти удар на Ерик Почански от голлинията. В 65-ата минута Николай Банков спаси опасен удар от пряк свободен удар на Радев.

Положенията пред двете врати продължиха и Почански отново обстрелва вратата на гостите, но не сполучи.

До края на срещата Септември удържа преднината си.