Септември и Кариана не излъчиха победител в дербито на 12-ия кръг във Втора лига. Срещата завърши 0:0.

Този резултат остави гостите от Ерден на върха с 27 точки, но и с два мача повече от Локомотив (София). Септември е с 21 точки.

В 33-ата минута Банков спаси вратата си от гол, след като предвидливо излезе и изби топката с глава пред откъсналия се Жустино Мендес.

В 58-ата минута опасен удар на Евгени Игнатов мина покрай вратата. Гредата спаси гостите от Ерден в 65-ата минута след удар на Кристиян Пешов, който получи подарък от Ангел Цолов около точката на дузпата. Халфът реши да заложи на силата и топката се отби в горната греда.

В 74-ата минута отново Пешов отправи удар с глава, но отново кълбото не попадна в целта.