Отборът на Септември стигна до равенство 2:2 срещу косовския Прищина в контролна среща играна в Турция, където столичани са на подготвителен лагер.

Още в 3-та минута футболистите на Ники Митов можеха да открият резултата, след като Костадин Аджов подаде към Даниел Пехливанов в наказателното поле, който видя непокрития Борис Галчев, а ударът на опитния халф попадна в ръцете на вратаря.

Секунди по-късно обаче българският тим поведе, след като Асен Чандъров вкара от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Костадин Аджов. Последният вкара второ попадение за Септември, възползвайки се от асистенция на Борис Галчев.

В 36-та минута косоварите намалиха резултата, след като техен футболист засече центриране и прати топката във вратата на Галев, а при този резултат дойде и почивката.

През второто полувреме играчите на Николай Митов продължиха да са по-активният отбор на терена, но въпреки това допуснаха попадение в заключителните секунди за крайното 2:2.