ЦСКА II отстъпи с 1:2 при гостуването си на Септември. Мачът, който се игра на стадиона в Драгалевци, започна с натиск на домакините, които разчитаха предимно на статични положения.

Слави Петров обаче бе стабилен и не допусна сериозни опасности пред вратата си. Все пак съставът на Септември откри резултата в 16-та минута, след като Стойчо Атанасов си отбеляза автогол при опит да изчисти една топка.

В следващите минути Септември бе по-активният тим на терена и Слави Петров на няколко пъти се намеси авторитетно след удари на Николай Цветков и Янко Сандански. В края на полувремето младите армейци също създадоха чисто положение чрез Румен Руменов, чийто мощен шут мина на педя от гредата, пише официалният сайт на "червените".

Спартак (Плевен) спъна Витоша (Бистрица) по пътя към Първа лига

Вижте всички резултати

След почивката ЦСКА II започна по-смело да поглежда към вратата на съперника. В 52-та минута Кристиян Малинов изведе чудесно влезлия на почивката Търтов, но вратарят на домакините предвидливо излезе и улови. 8 минути по-късно чудесна възможност се откри и пред Мартин Симеонов.

Равенството бе възстановено в 70-та минута, когато Стойчо Атанасов се пребори за една топка и от нищожен ъгъл порази вратата на Септември. След изравняването домакините се вдигнаха на щурм, а Слави Петров отново се отличи с блестяща изява след удар на Тончев.

Септември все пак стигна до победата в самия край на мача, когато Янко Сандански не остави шансове на младия армейски вратар с удар от границата на наказателното поле.