Ръководството на БФС прие програмата на двубоите във Втора лига до началото на месец ноември. Ето каква е тя:

Стадион "Лазур" се разпродава на части?

Стадион "Лазур" се разпродава на части?

Това показва справка на НАП

XIII кръг

15.10/петък/ Септември Сф - Миньор Пк 16.00
16.10/събота/ Марица Пд - Хебър 1918 Пз 15.00 Диема спорт
Спортист Своге - Марек 16.00
Нефтохимик 1962 - Созопол 16.00
Добруджа Левски Лом 16.00
Струмска слава - Етър ВТ 16.00
Спартак 1918 Вн - Янтра 2019 Гб 16.00
17.10/неделя/ Монтана 1921 - Ботев Пд II 17.00
18.10/понеделник/ Литекс - Лудогорец ІІ 16.00
19.10/вторник/ ЦСКА 1948 II Сф - Септември Сим 18.00

XIV кръг 16.00

22.10/петък/ Марек - Левски Лом 16.00
23.10/събота/ Спортист Своге - Монтана 1921 16.00
Септември Сим - Марица Пд 16.00
Лудогорец ІІ - Добруджа 16.00
Хебър 1918 Пз - Литекс 16.00
Янтра 2019 Гб - ЦСКА 1948 II Сф 16.00
Созопол - Струмска слава 17.00
24.10/неделя/ Етър ВТ - Септември Сф 16.30 Диема спорт
25.10/понеделник/ Миньор Пк - Спартак 1918 Вн 16.00 Диема спорт
Ботев Пд II - Нефтохимик 1962 16.00

XV кръг

29.10/петък/ Монтана 1921 - Марек 19.00 Диема спорт
30.10/събота/ Литекс - Септември Сим 16.00
Нефтохимик 1962 - Спортист Своге 16.00
Марица Пд - Янтра 2019 Гб 16.00
Добруджа - Хебър 1918 Пз 16.00
31.10/неделя/ Струмска слава - Ботев Пд II 14.30
Спартак 1918 Вн - Етър ВТ 14.30
ЦСКА 1948 II Сф - Миньор Пк 14.30
Септември Сф - Созопол 14.30
01.11/понеделник/ Левски Лом - Лудогорец ІІ 14.30

XVI кръг

03.11/сряда/ Миньор Пк - Марица Пд 14.30 Диема спорт
Септември Сим - Добруджа 14.30
Янтра 2019 Гб - Литекс 14.30
Ботев Пд II - Септември Сф 14.30
Монтана 1921 Нефтохимик 1962 15.00
04.11/четвъртък/ Етър ВТ - ЦСКА 1948 II Сф 14.30
Спортист Своге - Струмска слава 14.30
Марек - Лудогорец ІІ 14.30
Хебър 1918 Пз - Левски Лом 14.30
Созопол - Спартак 1918 Вн 17.30 Диема спорт
Петър Григоров ще ръководи горещото дерби Миньор (Перник) - Струмска слава

Петър Григоров ще ръководи горещото дерби Миньор (Перник) - Струмска слава

Назначенията за поредния кръг във Втора лига