Пирин (Благоевград) постигна убедителен успех в срещата си с Хебър (Пазарджик) от 13-ия кръг на Втора лига.

Гостите се наложиха с категоричното 3:1 пред публиката на съперника, но бяха подкрепяни и от своя агитка.

Попаденията за благоевградчани реализираха Иван Вълчанов и Ивайло Михайлов. И трите гола за победителите бяха отбелязани преди почивката.

Точен за състава на Николай Митов бе Веселин Марчев, който се разписа след 34 минути игра.

Николай Митов поиска време и търпение

Хебър се представя изключително слабо от началото на сезона във Втора лига

Това е втора поредна победа за "орлетата". Тимът вече се намира на шесто място с актив от 19 точки.

Хебър пък е в серия от две поражения, като "зелените" са на десета позиция със 17 пункта.

Росен Пандурски: Духът на Пирин никой не може да го пребори, предстоят добри времена за Благоевград

"Дано клубът ни се върне там, където му е мястото"

В следващия кръг играчите на Николай Митов приемат ЦСКА 1948, а Пирин е домакин на Локомотив (Горна Оряховица).