Водачът в Западната "Б" група Пирин (Бл) тресна с 4:0 у дома Хебър и продължава да е начело и след 21-ия кръг. Победата е най-изразителната за благоевградчани от началото на сезона.

В герой за домакините се превърна нападателят Марио Метушев, който реализира два гола и асистира за третото попадение. Първо в 24-ата той откри, а в 45-ата удвои. Другите две попадения вкараха Атанас Николов в 86-ата и Цветелин Ралчовски в 88-ата.

Преследвачът Видима-Раковски записа трудна победа като гост на Миньор (БД). В 37-ата минута домакините поведоха с попадение на Денислав Йорданов от дузпа. В 41-ата нападателят на севлиевци Георги Иванов изравни също от бялата точка. Победното попадение за гостите вкара Борислав Дичев в 77-ата минута.

И след 21-ия кръг разликата между Пирин и Видима остана 4 точки.