Отборът на Монтана постигна трета победа на лагера в Банско, след като се наложи над едноименния тим с 2:1. Това беше и последната проверка на тима от подготвителния лагер в града.

Възпитаниците на Атанас Джамбазки поведоха в резултата в десетата минута на срещата, когато Венцислав Иванов се възползва от отбита топка след рикошет от удар на Мирослав Антонов и откри. Банско изравни от пряксвободен удар малко след началото на втората част, но в 56-та минута Йордан Тодоров изведе Антонов в чиста позиция и нападателят беше точен за 2:1.

Следващата контрола на Монтана ще бъде проведена на стадион "Огоста" в петък, когато съперник е Ботев (Враца). Двата отбора играят заедно и в първия кръг на "Б" група.