Отборите на Марек и Миньор (Перник) завършиха при резултат 0:0 в мач от 24-ия кръг на Втора професионална лига.

Първата интересна ситуация в срещата се откри пред вратата на гостите от Перник. Георги Божилов изведе майсторски Евгений Илиев, който стреля, но кълбото се отби в десния страничен стълб.

"Чуковете" отговориха с удар на Симеон Русев, но халфът не успя да преодолее Пламен Младенов. До края на първата част не се стигна до повече голови положения.

В 62-ата минута Милен Иванов центрира от корнер към Димитър Илиев, който отправи хубав удар с глава, но кълбото не попадна в очертанията на вратата. Десет минути по-късно резервата Николай Ганчев стреля технично с десния крак, но топката премина на сантиметри от целта.

В 90-ата минута гостите от Перник бяха близо до победното попадение. Запро Динев засече с глава центриране от ъглов удар. Пламен Младенов отби топката в гредата, след което успя да я улови. Това бе и последната интересна ситуация на стадион "Бончук" в Дупница.

След този резултат Миньор (Перник) остава на четвърто място във временното класиране с актив от 45 точки. Марек пък е на 14-а позиция с 23 пункта.

Снегът в София отложи мача между ФК ЦСКА 1948 II и Спартак (Варна)

На няколко пъти бе направен опит той да бъде почистен, но снегът не спира да вали