Локомотив (София) и Хебър (Пазарджик) не се победиха в мач от 17-ия кръг на Втора лига.

На стадиона в столичния квартал "Надежда" спорът между двата тима завърши при забележителното 3:3.

Страхотна драма в Бургас - Нефтохимик и Локомотив (София) направиха зрелищно 3:3

Двубоят беляза завръщането на домакините на ст. "Лазур" в Бургас

"Железничарите" бяха постигнали обрат в резултата и водеха с 3:1 до 79-ата минута, но не победиха опонентите си.

Светослав Диков, Александър Александров и Шоко вкараха трите гола във вратата на "зелените" в рамките на 13 минути - след 50-ата.

Футболистите на Локо (Сф) желани от цяла Европа

"Ние вече сме започнали работа по зимната селекция"

Тодор Чаворски, Адриан Краев и Октай Хамдиев, разписал се в последната минута на редовното време, бяха точни за пазарджиклии.

Локо (Сф) отстъпи третата позиция на Монтана. Играчите на Николай Митов пък останаха на седмо място с 24 точки.