ЦСКА 1948 победи Ботев (Гълъбово) по изключително драматичен начин в мач от 17-и кръг на Втора лига.

Столичният тим се наложи с впечатляващото 5:4 в среща, която ще се помни дълго.

Още в 13-ата минута Денислав Александров изведе домакините напред. В 36-ата Янко Сандански направи резултата 2:0.

В 40-а минута Иван Винков върна едно попадение за Ботев, но три минути по-късно Борис Тютюков направи резултата 3:1 за "червените".

Георги Русев донесе трите точки за Септември срещу Локомотив (ГО)

Столичният тим надделя с попадение дълбоко в добавеното време

Малко след почивката Андон Гущеров покачи резултата на 4:1, но това бе и моментът, в който започна драмата. В 68-ата минута Димитър Алексиев изпрати топката в мрежата на Даниел Наумов и направи резултата 2:4.

В 81-а Александър Смилков отбеляза за 3:4, а малко по-късно отново Винков реализира и възстанови равенството. В добавеното време на срещата Гущеров бе точен от дузпа и донесе успеха на гостите.

Така ЦСКА 1948 е на 3 точки зад лидера Септември. Ботев пък е 11-и с 19 точки в своя актив.