ЦСКА 1948 отстъпи с 2:3 при визитата си на Кариана (Ерден) в един от най-интересните сблъсъци от Втора лига.

Ивелин Илиев разочарова на два пъти младежкия национал Даниел Наумов, вкарвайки две от попаденията в срещата. Именно те се оказаха от определящо значение.

С два гола се отчете и голмайсторът на "червените" Андон Гущеров. Той вече има 17 на сметката си и води еднолично при реализаторите във втория ешелон.

Витоша (Бистрица) победи ЦСКА 1948 в контрола

Последният в елита надви лидера във втория ни ешелон в приятелски мач

Витоша надви с 2:1 ЦСКА 1948

Илиев откри резултата в осмата минута, а в 26-ата Стоян Предев удвои - 2:0 за Кариана. В началото на втората част Гущеров намали, но скоро след това Ивелин Илиев направи 3:1.

Гущеров "отговори" с втория си гол в 66-ата минута, но до края играчите на Петков така и не успяха да достигнат поне до точката.

Втората загуба в рамките на три кръга разклаща стола на наставника на ЦСКА 1948 Петко Петков.