Добруджа разгроми ЦСКА II с 4:0 и постигна първа победа във Втора лига през сезона. И четирите попадения паднаха след почивката и бяха дело на Ангел Ангелов, Джорджио Димитров и Лукас Кардозо, като последният се разписа на два пъти.

Титуляр в тима на Владимир Манчев беше Амос Юга, който обаче не съумя да спомогне на "червените".

С победата добруджанци събраха 4 точки и делят второто място в класирането с Фратрия, Етър и Пирин Благоевград.

След равностойно първо полувреме голове не паднаха преди почивката. През вторите 45 минути обаче Добруджа изцяло взе нещата в свои ръце и пречупи съперника си четири безответни гола.

Домакините поведоха в 52-рата минута с попадение на Ангел Ангелов. В 70-ата Лукас Кардозо удвои и до голяма степен прекърши съпротивата на ЦСКА II.

Футболистите на Владимир Манчев не успяха да реагират добре и допуснаха още два гола до края. В 77-ата Джорджио Димитров покачи на 3:0, а крайният резултат оформи Кардозо в добавеното време на мача.

По същото време в другия неделен мач от Втора лига Марек и Янтра не успяха да се победят, като завършиха наравно 1:1.