Треньорът на Черноморец (Балчик) Георги Иванов-Геша коментира прекратяването на мача със Спартак (Варна). В 75-ата минута фенове на "соколите" нахлуха на терена при резултата 1:0 в полза на Черноморец.

"При 1:0 за нас и 12 минути преди края, при една изсипана топка към нашето наказателното поле се получи единоборство между наш защитник и техен нападател, а съдията отсъди фаул в наша полза. Феновете на гостите недоволни от това отсъждане счупиха оградата и нахлуха на терена.

Стана невъзможно да се играе. На целия терен се настаниха фенове на гостуващия отбор. Те налитаха да гонят съдии и се опитваха да се саморазправят с футболисти.

Мисля, че се взе правилното решение мачът да бъде прекратен. Те играят на нашия стадион. И при тях има по-буйни фенове. Не искаме пари, а просто да го ремонтират. Тяхната безотговорност доведе до това нещо. Те имат още два мача да играят. Не знам с какво решение ще излезе Дисциплинарната комисия. Те не са домакини, но мисля, че трябва да си оправят щетите и тогава да им бъде разрешено да играят на стадиона", заяви Геша пред "Дарик".