ЦСКА II отстъпи с 0:1 от тима на ФК Ловеч в първи мач от редовния сезон във Втора лига. Двубоят се игра на стадион "Драгалевци" и стартира в 18:30 часа. Единственото попадение бе дело на Виктор Василев в 38-ата минута.

Срещата започна по кошмарен начин за гостите от Ловеч, след като вратарят им бе принудително заменен след контузия в коляното и бе изнесен на носилка.

В последвалия половин час играчите на Владимир Манчев контролираха събитията на терена и бяха по-активния отбор. Тимът ни създаде няколко добри ситуации за гол, а добри пробиви по фланговете се отличиха Симеон Александров и Иван Тасев.

В 38-ата минута гостите откриха резултата, а голмайстор бе Виктор Василев. Така двата отбора се оттеглиха на почивката при гол аванс за ФК Ловеч.

На полувремето бе извършена двойна смяна. В игра се появиха Марк-Емилио Папазов и Юлиан Илиев, а местата си отстъпиха Александър Бучков и Симеон Александров.

След близо час игра удар на Марк-Емилио Папазов с левия крак от наказателното поле бе отразен от стража на гостите.

Иван Тасев напусна играта, а на негово място се появи Юлиан Гилов. 20 минути преди края Юлиан Илиев пропусна да се разпише от близка дистанция. Последва още една смяна за "червените". Алесандро Николов бе заменен от Радослав Живков.

В 81-ата минута Марк-Емилио Папазов бе изгонен от мача след втори жълт и съответно червен картон. В заключителните минути вторият ни отбор бе много близо до изравнителния гол.

Така двубоят завърши със загуба на дублиращия ни тим с 0:1.

Следващият съперник на ЦСКА II ще бъде отбора на Добруджа, а срещата ще се играе в неделя (28 юли) от 18:30 часа на стадион "Дружба" в град Добрич.