Отборът на ФК ЦСКА 1948 II постигна категоричен успех с 3:0 над Янтра (Габрово) в мач от 33-ия кръг на Втора професионална лига.

Двубоят започна отлично за домакините, които поведоха в резултата в 27-ата минута, когато Дуде Н'Донгала се разписа с удар в долния десен ъгъл.

В 39-ата минута Жуниньо наказа за втори път Петър Иванов. Бразилският стрелец шутира от свободен удар, топката се удари в стената, излъга вратаря и попадна в мрежата.

Спартак (Варна) победи Миньор и направи важна крачка към елита

Наложиха се с 2:0

Секунди преди края на първата част Стоян Стоичков оформи крайния резултат в срещата.

Все пак в продълженията гостите имаха шанс да стигнат поне до гол, но Костадин Гаджалов нацели горната греда след удар с глава. Това бе и последната ситуация в двубоя от 33-ия кръг на Втора лига.