Отборът на Локомотив (София) пропусна отлична възможност да излезе на върха във Втора лига. "Железничарите" записаха трето поредно равенство в шампионата. Този път "червено-черните" завършиха 1:1 срещу Ботев (Гълъбово) в мач от 15-ия кръг на първенството.

На стадион "Локомотив" в столичния квартал "Надежда" домакините пропусна няколко положения, но все пак стигнаха до гол в 58-ата минута. Мартин Станкев бе точен с глава след центриране на Здравко Димитров.

Гостите, които за първи път бяха без досегашния си треньор Светослав Тодоров, изравниха малко по-късно. Тимът от Гълъбов стигна до точката след бърза контраатката, която бе точно завършена от Реджеб Халил. Така Локомотив остана с 28 точки на трето място. Играчите на Младен Додич вече четвърти пореден мач нямат победа.

Светослав Тодоров напусна Ботев (Гълъбово)

Изненада: Светльо Тодоров вече не е треньор на Ботев (Гълъбово)