ЦСКА-София 2 се наложи над Оборище (Панагюрище). "Червените" победиха с 1:0 в мач от шестия кръг на Втора професионална лига и по този начин изравни Етър на върха в класирането. Двата отбора имат по 13 точки, но виолетовите са с мач по-малко.

Първото полувреме премина под диктовката на червените, но реално липсваха голови положения пред двете врати.

Възпитаниците на Стамен Белчев стартираха второто полувреме с натиск, като само добрите намеси на стража на гостите предотвратиха гол за ЦСКА-София 2.

В 60-ата минута Георги Костов центрира към Милчо Ангелов, който стреля опасно с глава, но топката профуча покрай гредата.

В 75-ата Милчо Ангелов се завъртя между няколко защитници пред наказателното поле и стреля много опасно с левия крак, но вратарят на Оборище спаси.

В 87-ата минута дойде и най-красивият момент в мача, когато Петрус Бумал реализира страхотен гол с удар извън наказателното поле.