Реал Бетис и Атлетико (Мадрид) не се победиха в мача помежду си от 37-ия кръг на испанското футболно първенство. Спорът между двата тима приключи при резултат 1:1.

"Дюшекчиите" първи получиха попадение в своята врата, но стигнаха до точката със спорен гол на Стефан Савич.

Бетис откри резултата в 57-ата минута, когато една изчистена топка попадна в Дани Себайос, който с бомбен шут от воле не остави шансове на вратаря за 1:0.

В 66-ата минута след центриране от фаул Саул Нигес продължи към Стефан Савич, който отблизо засече във вратата. Домакините обаче бурно протестираха, че Саул е играл с ръка при единоборството във въздуха, но възраженията им не трогнаха съдията Алфонсо Алварес, който дори показа жълт картон на вратаря Антонио Адан.

Серхио Рамос към Кристиано Роналдо: Симулирай! Този има жълт картон! (ВИДЕО)

Рамос към Роналдо: Симулирай! Този има жълт картон! (ВИДЕО)

Грозната страна на футбола!

В крайна сметка мачът завърши без победител и Атлетико взе ценна точка, като вече няма как да бъде изместен от 3-ото място в крайното класиране. "Дюшекчиите" имат 75 точки и са с 6 повече от втория Севиля. Бетис пък се намира на 15-ото място с 38 точки.