Треньорът на Атлетико (Мадрид) - Диего Симеоне пое отговорността за късния срив на тима си при гостуването си на Валенсия в среща от испанската Ла Лига. "Дюшекчиите" допуснаха изравняване от 3:1 до 3:3 в последните минути на мача

"Изиграхме невероятен мач за 80-85 минути. Жалкото е, че тези точки няма как да се върнат. В края противникът ни всячески търсеше гол от статично положение.

Те бяха концентрирани и се получи заслужено равенство за Валенсия. Това, което трябва да кажа, ще го кажа в съблекалнята. Тежко е да губиш точки, грешките се наказват във футбола.

Вината е на треньора. Няма да посоча нито един отделен футболист. Ако трябва някой да бъде посочен с пръст, това е треньорът", каза Симеоне.

Редица грандове се състезават за подписа на талант от РБ (Залцбург)