Турнир: Испания Примера Дивисион Стадион: Зрители: 0
90+3′

Това е всичко! Атлетико (Мадрид) и Селта не се победиха - 2:2

89′

ГОООЛ!!! Ферейра!!!

Селта изравнява Атлетико в края. Отлична многоходова акция беше завършена от новото попълнение Факундо Ферейра, който изпревари заспалата отбрана на домакините. "Златна" резерва!

79′

Жълт картон за Денис Суарес. Футболистът е бесен.

76′

Ферейра сменя Санти Мина, който видимо се измори.

70′

Луис Суарес вече има 16 гола през настоящия сезон. Точно толкова, колкото през цялата минала кампания за Барселона...

Снимка 517702

69′

Солари заменя Нолито, който изигра от слабите си мачове с фланелката на Селта.

67′

Хименес получава официално предупреждение.

63′

Защитниците на домакините блокираха три поредни шута в рамките на няколко секунди. За момент се стигна до разбъркване в наказателното поле на Атлетико, но не и до по-сериозна опасност.

56′

Пропуск на Аспас!

Кондогбия се хвърли самопожертвователно и спря сигурен гол. Все пак Яго Аспас трябваше да стреля по-рано... Нападателят явно искаше да влезе с топката във вратата. Най-добрият шанс за гостите до момента в мача, като изключим гола.

50′

ГОООЛ!!! ЛУИИИИИИС СУАРЕС!

Бившият ас на Барселона имаше нужда от два удара, за да реализира две попадения във вратата на гостите. Идентична ситуация с тази в края на първото полувреме. Обратът е пълен!

45′

Начало на вторите 45 минути.

45′

Торейра получава шанс да се докаже. Заменен е Фелипе.

45′

Вижте как се промениха коефициентите след първото полувреме.

45′

Първата част приключи при резултат 1:1.

44′

ГОООЛ!!! СУАРЕС!!!

Отново на точното място и в точното време. Феноменалната "деветка" на Атлетико спасява отбора си във важен момент. Изглежда двата тима ще се оттеглят на почивка при равенство.

35′

Вратарят на гостите Рубен Бланко спокойно може да си подремне. Тази вечер Атлетико не прилича на себе си. Все още има достатъчно време да се събуди...

25′

До по-сериозен устрем така и не се стигна. Домакините не са на типичната висота след първите 25 минути на срещата.

Снимка 517693

23′

Фелипе също получава официално предупреждение.

17′

Шанс за Суарес! Отговорът на Атлетико не закъсня. Таранът на домакините отправи опасен изстрел, който премина в близост до вратата.

12′

ГОООЛ!!! Феноменално изпълнение на Санти Мина!

Острието на гостите плонжира между двамата централни защитници и отигра много трудна топка, за да открие резултата. Вече отбелязахме, че Селта е по-настоятелният отбор. Атлетико действа припряно и беше наказан.

10′

Изненадващо или не гостите се изнесоха напред от самото начало. Селта опитва да натиска първенеца в първите 10 минути на мача. До момента няма нищо по-сериозно пред някоя от двете врати.

4′

Жълт картон за Ренато Тапиа. Безумно влизане от опорния халф на гостите, който сега ще трябва да има едно наум до края на срещата.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА

1′

1. Вияр

Атлетико (Мадрид) посреща на своя "Уанда Метрополитано" Селта в мач от 22-ия кръг на Ла Лига. Възпитаниците на Диего Симеоне влизат в срещата със самочувстие, след като са еднолично на върха в Испания.

"Дюшекчиите" са един от най-добрите отбори в Европа през този сезон, като в шампионата са с 16 победи, 2 равенства и само 1 загуба. Преднината им пред втория Барселона е 6 точки, но Атлетико е с 2 мача по-малко.

Селта се представя на приливи и отливи през 2020/2021. Няма спечелено гостуване от началото на декември и е твърдо в средата на таблицата.

Несъмнено големият отсъстващ за домакините е Жоао Феликс. Детето чудо е с коронавирус. Освен него в лазарета заради COVID-19 са Тома Лемар, Ектор Ерера, Яник Ферейра-Караско, Марио Ермосо и Муса Дембеле. Предстои да разберем дали проблемите със самоизолацията на тези футболисти ще се отразят на лидера в Ла Лига.