Турнир: Англия Висша лига Стадион: Зрители:
90+8′

Край на мача!

90+7′

ГООООЛ ЗА АРСЕНАЛ! Драмата е пълна, Санчес носи успеха на "артилеристите" с точен удар от бялата точка - 2:1!

90+6′

Жълт картон за Барнс, който оспорва отсъждане на дузпа за нарушение срещу Кошелни!

90+5′

Жълт картон за Мустафи.

90+3′

ГООООЛ ЗА БЪРНЛИ! Гостите изравняват от дузпа в добавеното време, точен от бялата точка е Грей - 1:1!

88′

Бейерин влиза на мястото на Йозил.

87′

Уелбек влиза на мястото на Жиру.

77′

Последна смяна в състава на Бърнли - Воукс влиза на мястото на Дефур.

76′

Принудителна смяна в състава на гостите - Тарковски влиза на мястото на контузения Марни, който е изнесен на носилка.

74′

Жълт картон за Марни.

72′

Скандалният Джоуи Бартън влиза на мястото на Хендрик.

71′

Опасен удар от фаул на Дефур е избит от Чех в корнер.

68′

Коклен влиза на мястото на Айоби.

65′

Директен червен картон за Гранит Джака заради грубо влизане с бутоните напред.

60′

Бърнли отговаря с изстрел на Марни от около 20 метра, който е уловен от Чех.

59′

ГООООЛ ЗА АРСЕНАЛ! Мустафи открива резултата с глава след центриране на Йозил от корнер - 1:0!

57′

Жълт картон за Лоутън.

49′

Бърза атака на Арсенал започна от Йозил, премина през Айоби, за да завърши с мощен удар на Санчес пред наказателното поле, минал над вратата.

48′

Санчес намери Жиру, който свали във вратарското поле към Рамзи, но топката дойде зад гърба на уелсеца, който опита с пета да вкара, но ударът му мина над вратата.

47′

Първа възможност за Арсенал за второто полувреме, завършва със слаб удар на Монреал от дъгата на наказателното поле.

45′

Начало на второто полувреме.

45+1′

Край на първото полувреме!

43′

Опасна атака на гостите завърши с центриране от десния фланг към Грей, Чех улови, но изпусна топката в краката на нападателя, който обаче не я очакваше и кълбото излезе в аут.

41′

Прекрасно фалцово изпълнение на Санчес профуча съвсем близо до дясната греда!

40′

Алексис Санчес успя да овладее на гърди топката в полето на гостите, след което чилиецът опита с удар фронтално към вратата да затрудни Хийтън, но последният успя да улови кълбото, насочен към долния ляв ъгъл на вратата.

34′

Арсенал наложи превъзходство в последните минути, но то не води до реална голова опасност.

27′

Андре Грей получи топката в наказателното поле, нападателят стреля мигновено по диагонал, но Чех улови кълбото без проблем.

20′

Йозил намери Жиру фронтално срещу вратата, но французинът се размина с кълбото и пропусна добра възможност за "артилеристите".

15′

Удар на Барнс извън наказателното поле принуди Чех да избие в корнер.

14′

И отговорът на Арсенал е мигновен! Йозил стреля около дъгата на наказателното поле, но Хийтън се разтегна и изби в корнер, а след него Кошелни от добра позиция стреля с глава, но ударът му бе спасен.

12′

Ето го първото голово положение в мача, то е пред вратата на Чех! Лоутън центрира опасно по земя, топката бе засечена по диагонал в движение, но Чех я закова в ръцете си!

9′

Чудесен пас на Рамзи намери между двама футболисти на гостите Алексис Санчес, но ударът с глава на последния бе крайно неточен.

6′

Опасна атака на Арсенал по левия фланг завършва с центриране на Санчес към Жиру, но топката е изчистена в последния момент от защитник на гостите.

2′

Изненадващо началото на двубоя е белязано с натиск на гостите от Бърнли, които стигнаха до разбъркване пред наказателното поле на "топчиите", но защитата внимаваше и изчисти топката далеч от вратата на Чех.

1′