Мениджърът на Арсенал - Микел Артета се извини на феновете след загубата на тима му с 0:3 от Кристъл Палас в 31-ия кръг на английската Висша лига.

"Просто не бяхме конкурентоспособни, особено през първото полувреме. Закъснявахме за всяка топка и не бяхме достатъчно агресивни в единоборствата. Въобще не успяхме да доминираме и допуснахме два лесни гола.

Като цяло представянето ни беше недопустимо и се извинявам. Съперникът е много добър във физическо отношение и ние не успяхме да се справим", каза Артета.

Шансовете на Арсенал да завърши в топ 4 драстично намаляха след поражението. "Артилеристите" заемат петата позиция с 54 точки, колкото има и четвъртият Тотнъм, който е с мач повече.